Stará hospoda

Vytvořit rezervaci

Jídlo s sebou / rozvoz | Varnsdorf

Fanoušci české kuchyně si v naší restauraci přijdou na své. Součástí restaurace je i venkovní zahrádka pro Vás, Vaše přátele či rodiny s dětmi, kde můžete posedět a odpočinout si za slunečných i chladnějších dnů.


Nejlepší restaurace v top lokalitě!

Čerstvost surovin je základ naší české kuchyně. Nápaditost a rozmanitá nabídka naše hosty uchvátí. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i netradičních nápojů, variací koktejlů a domácích limonád. Naše lokální pokrmy i regionalní jídla lákají svou rozmanitostí barev, vůní a chutí. Osvěžující zmrzlinu si u nás můžete vychutnat i k odpolední kávě jako dezert. Díky naší příjemné atmosféře a výbornému jídlu se nebudete zdráhat u nás strávit třeba i celý den. Těšíme se na Vaši návštěvu. Naše wifi zdarma zaručí, že Vám nikdy nic neunikne!


Zařídíme Vám i soukromou akci či svatbu

Využijte našeho bezplatného parkoviště. Zajistíme bezbariérový přístup. Vaše zvířátka jsou u nás také vítána. Jedinečný večer u dobrého jídla v stylovém prostředí. To vše zažijete jen u nás. Rezervujte si stůl právě teď. U nás je možné provést rezervaci online. Náš online rezervační systém je Vám neustále k dispozici. Rezervace přijímáme telefonicky +420412381432. Jídlo, které si u nás objednáte, Vám samozřejmě zabalíme i s sebou. Plánujete soukromou akci či firemní večírek? Rádi Vám zajistíme hostinu podle vašich představ. Specializujeme se na pořádání různých akcí. K využití jsou překrásné prostory, kde se Vy i Vaši hosté budete cítit přímo skvěle. Zajistíme Vám catering na hostinu podle Vašich přání. Těšíme se. Kontaktujte nás telefonicky nebo na e-mailové adrese. Navštívit nás můžete denně od 11:00 do 22:00 hodin.

Naše služby

Bezbariérové
Venkovní posezení
Parkoviště bez obsluhy
Soukromé akce
Jídlo s sebou
Svatební hostiny
Bezplatná wi-fi
Domácí mazlíčci vítáni

možnosti platby

Hotovost

Otevírací doba

Máme zavřeno

Kuchyně je otevřena 

Twitter_Logo_Blue